شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب آهن اصفهان 

Esfahan Steel Engineering and Pooyesh Construction Company

تکمیل پروژه توسعه ظرفیت ورزشگاه بزرگ فولادشهر

پروژه توسعه و تکمیل ظرفیت ورزشگاه بزرگ فولاد شهر با موفقیت انجام شد

پروژه توسعه و تکمیل ظرفیت ورزشگاه بزرگ فولاد شهر با موفقیت انجام شد. مهندس مهدی نصر، معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان با اعلام این خبر، گفت: ورزشگاه بزرگ ذوب آهن واقع در فولادشهر سالانه پذیرای برگزاری حدود ۵۰ بازی فوتبال در قالب بازی های لیگ باشگاه های آسیا، لیگ برتر، جام حذفی، تدارکاتی و … است.

معاون برنامه ریزی وتوسعه، افزود: به منظور اخذ گواهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و بالا بردن ظرفیت و سطح ایمنی تماشگران در طول برگزاری مسابقات و همچنین به دلایل فنی از جمله حفاظت از زمین چمن و ایجاد فضای متقارن زیبا، پروژه گسترش سکوهای تماشاگران در ضلع جنوبی استادیوم ورزشگاه با هزینه ای حدود ۱۰۰ میلیارد ریال در دستور کار این معاونت قرار گرفت   .

وی با بیان این که عملیات اجرایی این پروژه،  ۶ اسفند ۹۷ آغاز شد و در حال حاضر این پروژه مراحل پایانی کار را طی می کند، تاکید کرد:  با اتمام این پروژه، ۳ هزار نفر به ظرفیت اسمی ورزشگاه افزوده شد و در نهایت این ورزشگاه با ظرفیت ۱۳ هزار تماشاگر بهتر از گذشته می تواند جهت بالابردن سطح کیفی فوتبال باشگاه های استان و ارائه خدمات به همشهریان و هواداران عزیز تیم ذوب آهن اصفهان مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.