شرکت مهندسي و پويش ساخت ذوب آهن اصفهان 

Esfahan Steel Engineering and Pooyesh Construction Company

 

شرکت مهندسي و پويش ساخت ذوب آهن اصفهان 

Esfahan Steel Engineering and Pooyesh Construction Company

شرکت مهندسي و پويش ساخت ذوب آهن اصفهان 

Esfahan Steel Engineering and Pooyesh Construction Company

امیر ایرانپور: در حال بررسی ساخت پاتیل و سایر قطعات ریخته‌گری ذوب‌آهن هستیم

مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه در حال بررسی ساخت پاتیل و سایر قطعات ریخته‌گری ذوب‌آهن هستیم

امیر ایرانپور: در حال بررسی ساخت پاتیل و سایر قطعات ریخته‌گری ذوب‌آهن هستیم

مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه در حال بررسی ساخت پاتیل و سایر قطعات ریخته‌گری ذوب‌آهن هستیم، گفت: باتوجه‌به اینکه سهام بسیاری از شرکت‌های تابعه ذوب‌آهن به‌صورت ۱۰۰ درصد ذوب آهنی است، در نتیجه سود حاصل از پروژه‌هایی که برای ذوب‌آهن انجام می‌شود، به خود این مجموعه بازمی‌گردد.

امیر ایرانپور در خصوص فعالیت این مجموعه به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌های ذوب‌آهن اصفهان، اظهار کرد: در حال حاضر بخش اعظمی از پروژه‌های اجرایی ذوب‌آهن در اختیار پویش ساخت است و این مجموعه بخشی از فعالیت‌ها را در راستای بومی‌سازی به‌صورت مشترک با خود ذوب‌آهن انجام می‌دهد.

به گفته مدیرعامل شرکت مهندسی و پویش ساخت ذوب‌آهن اصفهان، ساخت بخشی از نوار نقاله‌های کوره بلند شماره ۱، ساخت سرندهای کوره بلند، ساخت بخشی از اسکلت فلزی پروژه پی سی آر، ساخت تابلوهای برق و اتوماسیون کوره بلند شماره ۱، اجرای نسوز چینی کوره بلند شماره ۱ و کوره نورد ۳۰۰، پروژه مخازن آب اضطراری بنتی ۳۷۰۰۰ مترمکعبی و خطوط انتقال آب و پساب به ذوب‌آهن، افزایش ظرفیت سکوهای ورزشگاه بزرگ ذوب‌آهن واقع در فولادشهر، احداث سازه ملی مذهبی و ماندگار یادمان شهدای گمنام ذوب‌آهن، بازسازی دیگ شماره ۴ نیروگاه مرکزی ذوب‌آهن و تعداد زیادی پروژه خدماتی از جمله فعالیت‌های این شرکت در ذوب‌آهن است.

وی به ساخت قطعات خط تولید ذوب‌آهن اشاره کرد و گفت: انجام عملیات حرارتی درب‌های فلکسیبل واحد کک‌سازی، ساخت قطعات سنگین و نیمه‌سنگین به روش ریخته‌گری از جمله پاتیل‌های سرباره ذوب‌آهن و فولاد مبارکه از دیگر پروژه‌های شرکت پویش ساخت است.

مدیرعامل شرکت مهندسین پویش ساخت ذوب‌آهن اصفهان افزود: این شرکت اکنون در حال بررسی ساخت پاتیل و سایر قطعات ریخته‌گری ذوب‌آهن است تا قطعاتی که بعضی از خارج کشور خریداری می‌شود را بتوانیم در کارگاه ریخته گری خود بومی سازی کنیم.

وی با بیان اینکه سهام بسیاری از شرکت‌های تابعه ذوب آهن به صورت ۱۰۰ درصد ذوب آهنی است، تاکید کرد: در نتیجه سود حاصل از پروژه‌هایی که برای ذوب آهن انجام می‌شود، دوباره به خود ذوب آهن باز می‌گردد.

ایرانپور با بیان اینکه در راستای بومی سازی این شرکت توانمند در ذوب آهن ایجاد شده است که قادر است، علاوه بر تامین و اجرا در زمینه‌های فنی و مهندسی  خدمات قابل توجهی را ارئه کند، تصریح کرد: این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات به ذوب آهن، می‌تواند به دیگر مجموعه‌های فولادی خدمات ارائه دهند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شرکت مهندسی پویش ساخت به عنوان پیمانکار اجرایی مورد تایید به شرکت‌های صدر تامین و شستا معرفی شده است، گفت: پویش ساخت اکنون در حال مذاکره با شرکت‌های صدر تامین برای انجام پروژه‌های اجرایی شان است.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

من با این شرایط موافق هستم .


تمامی حقوق متعلق به شرکت مهندسی و ساخت پویش ذوب آهن میباشد