شرکت مهندسي و پويش ساخت ذوب آهن اصفهان 

Esfahan Steel Engineering and Pooyesh Construction Company

 

شرکت مهندسي و پويش ساخت ذوب آهن اصفهان 

Esfahan Steel Engineering and Pooyesh Construction Company

شرکت مهندسي و پويش ساخت ذوب آهن اصفهان 

Esfahan Steel Engineering and Pooyesh Construction Company

مرتضی یزدخواستی عنوان کرد:

ریل ذوب آهن اصفهان، در غرب آسیا بی‌همتا است.

مرتضی یزدخواستی عنوان کرد:

مرتضی یزدخواستی عضو هیات مدیره ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از دستاوردهای شرکت در شانزدهمین نمایشگاه ایران کانمین به خبرنگار ما گفت: تاسیس ذوب آهن اصفهان بر پایه زنجیره تولید از معدن تا محصول نهایی بود و لذا مدیریت معادن را بر عهده داشت . اما به علت سیاست گذاری های نادرست معادن واگذار شدند و امروز ذوب آهن در تامین پایدار مواد اولیه برای تولید با سه کوره بلند با چالش هایی مواجه است.

وی افزود: با تدبیر مدیریت عالی شرکت و طرح هایی که در جلسات هیات مدیره پیگیری می شوند چشم انداز خوبی را شاهد هستیم که خرید معدن زغال سوادکوه یک نمونه از آن است.

عضو هیات مدیره ذوب آهن اصفهان که نظارت بر شرکت های تابعه کارخانه را نیز عهده دار است،خاطر نشان کرد: به منظور بررسی چالش ها و فرصت های شرکت ها،جلسات ماهانه برگزار می شود که بازخورد خوبی داشته است.

 برای هر یک از  این شرکت ها رسالت خاصی تعریف شده و تلاش داریم به نحوی برنامه ریزی شود که به صورت تخصصی بر فعالیت ها متمرکز باشند تا برون داد موثرتری را شاهد باشیم.

مرتضی یزدخواستی بیان کرد: بر اساس مصوبه هیات مدیره پروژه های کارخانه تا حد امکان به شرکت های تابعه واگذار می شود تا بتوانند در کنار این طرح ها در صنایع مختلف مانند شرکت مهندسی و پویش ساخت حضور فعال داشته باشند.

وی در ادامه به تولید ریل در ذوب آهن اصفهان پرداخت و افزود: با برنامه ریزی های مدیریت عالی شرکت و تلاش شبانه روزی کارکنان در بخش های مختلف تولید ریل در ایران به اسم ذوب آهن اصفهان ثبت شد. در زمینه تولید ورق،میلگرد و … صنایع دیگر فعال هستند اما ریل ذوب آهن در غرب آسیا بی همتاست.

مرتضی یزدخواستی که ریاست کمیته طرح های ارزش افزا در ذوب آهن اصفهان را نیز عهده دار است،گفت:ایده های بسیار خوبی از سوی کارکنان بخش های مختلف دریافت نمودیم که در کمیته مربوطه در دست بررسی هستند.

کلیه همکاران می توانند از طریق سرپرستان،مدیران،معاونین و همچنین دبیرخانه این کمیته نبست به حضور در این پویش علمی اقدام نمایند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

من با این شرایط موافق هستم .


تمامی حقوق متعلق به شرکت مهندسی و ساخت پویش ذوب آهن میباشد